JAKOŚC

Jakość wykonywanych produktów jest z założenia na bardzo wysokim poziomie materiałowym i wykończeniowym. Jest ona osiągnięta poprzez użycie materiałów najwyższej klasy , obrabianych do postaci wyjątkowych przedmiotów za pomocą maszyn i urządzeń stolarskich. Stała drobiazgowa kontrola przyczynia sie do maksymalnego zmniejszenia wszystkich usterek jakościowych w finalnym produkcie.  Priorytetem jest pełne zadowolenie klienta z jakości mebli zaprojektowanych i wykonanych przez firmę DESIGNBOX.

TRADYCJIA

Promowanie tradycji jest niezwykle istotnym elementem strategi firmy DESIGNBOX Większość mebli wykonywanych przez nasza firmę jest wykonana przy dużym nakładzie pracy ręcznej, przy pomocy tradycyjnych technik stolarskich. Każdy element konstrukcyjny oraz każdy etap produkcji mebli oparty jest na wielopokoleniowej wiedzy i tradycji stolarskiej. Zanikające techniki obróbki drewna będą stale pielęgnowane i rozwijane, by nadać każdemu meblowi wyjątkowy niepowtarzalny charakter. Meble DESIGNBOX będą wynikiem wielowiekowej tradycji stolarskiej. Zachowanie i kultywowanie lokalnej tradycji rzemieślniczej poprzez archiwizacje technik i narzędzi branży stolarskiej jest podstawą ogólnej filozofii firmy DESIGNBOX.

NATURA

Wspieranie świadomości ekologicznej ma zasadnicze znaczenie dla działalności firmy DESIGNBOX. Osiągnięte jest to dzięki założeniom wytwórczym i materiałowym. Wszystkie meble wykonane są w 99% z materiałów ekologicznych pozyskanych od kontrolowanych dystrybutorów przestrzegających wszystkich normy odnowy zasobów naturalnych. Ponad to firma DESIGNBOX będzie samodzielnie przyczyniała się do odbudowy zasobów leśnych.